5
клас
пожежної небезпеки
11500, Україна,
Житомирська область,
місто Коростень,
пров. 3-й Шатрищанський 3

Шкільне лісництво

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Список учнів Ушомирського шкільного лісництва

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» по ДП «Коростенське ЛМГ»

 
Вирощувати ліс - благородна справа. Взяти участь у посадці лісу, навчитися, як правильно висаджувати сосну та інші лісові культури, і тим самим пізнавати краще природу та примножувати її багатство мають нагоду ті, хто долучається до щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». А це як дорослі так і діти - школярі. 
В рамках  проведення  Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» 23 квітня в Ушомирському лісництві працівники ДП «Коростенське лісомисливське господарство», учні Ушомирського шкільного лісництва та  новоствореного шкільного лісництва Кожухівської ЗОШ, засобів масової інформації садили ліс. Для цього була відведена у кварталі 62 ділянка площею 1,2 га. 
Головна мета, яку прагнуть досягти лісівники, полягає не лише в тому, щоб створити якомога більше нових насаджень, а й у тому, щоб провести роз’яснювальну роботу серед молоді і переконати її, наскільки важливу роль в житті людини виконують ліси, чому їх потрібно примножувати та охороняти.
Після того, як школярі завершили свою роботу, вони отримали подарунки від керівництва ДП «Коростенське лісомисливське господарство», слова подяки і сподівання, що серед них є ті, хто в майбутньому стане професійним лісівником. Але в будь-якому випадку, можна стверджувати з впевненістю, що участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», наше довкілля і про те, що про нього потрібно дбати.
Станом на 23 квітня працівниками ДП «Коростенське лісомисливське господарство» створено лісові культури на площі 140 га, проведено доповнення на площі 80 га, висіяно у розсаднику 5000 кг насіння на площі 1,1 га.
Сюжет за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=qrjTkWDyTnc